Fototapety na wymiar     Zdjęcia na płótnie     Obrazy na ścianę     Plakaty

Fotoobrazy, obrazy na płótnie z Twojego zdjęcia

  1. Obrazy
  2. Fotoobrazy, obrazy na płótnie z Twojego zdjęcia
Wybierz zdjęcie z Twojego komputera
Dalej, przejdź do konfiguratora

Wydrukuj obraz z własnego zdjęcia

Fotoobraz na płótnie ze zdjęcia to znakomity pomysł na prezent pod choinkę dla babci i dziadka, rodzicom, znajomym na parapetówkę, młodej parze z okazji ślubu, czy bliskiej sercu osobie. Obrazy drukowane na płótnie stanowią także doskonały element dekoracyjny każdego wnętrza, zarówno nowoczesnego jak i tego klasycznego.

 

Ważne informacje

  • Zdjęcia przyjmujemy tylko w formacie JPG, masz inny lub nie jesteś pewny co do jakości? Wyślij e-mailem
  • Jeżeli chcesz zamówić obróbkę graficzną zdjęcia, wyślij nam wytyczne wraz ze zdjęciem na e-mail, a my odpiszemy co do możliwości i ceny. Kontrast, nasycenie, drobny retusz itd. wykonujemy bezpłatnie.
  • Jeżeli masz problem z załadowaniem zdjęcia, wyślij na e-mail z opisem w jaki sposób mamy je wydrukować.

 

Uwaga!

Uwaga! Koniecznie należy pamiętać, że jakiekolwiek różnice w barwach i odcieniach obrazów drukowanych na płótnie bardzo często spowodowane są ustawieniami monitora lub matrycy laptopa. Należy liczyć się z tym, że praktycznie na każdym monitorze nasycenie barw oraz odcienie mogą być zupełnie inne.


Dużo sklepów internetowych, sprzedawców allegro oraz stacjonarnych drukarni oferuje swoje fotoobrazy w technologii solwentowej. Dlaczego tak jest? Ponieważ takie obrazy są dużo tańsze w wytworzeniu, są także bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne, ale zawierają rakotwórczy związek Cykloheksanol, a tym samym wydruki takie są szkodliwe a nawet niebezpieczne dla zdrowia. Takich wydruków nie powinno umieszczać się wewnątrz pomieszczeń!

Kupując oferowane przez nas obrazy drukowane na płótnie zyskujecie Państwo gwarancję bezpieczeństwa, ponieważ drukujemy ploterami wielkoformatowymi z serii HP LATEX 300, w bezpiecznej dla zdrowia i środowiska technologii, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks.