Fototapety na wymiar     Zdjęcia na płótnie     Obrazy na ścianę     Plakaty

Pomysł na prezent

Podaruj bliskiej osobie wyjątkowy prezent - fotoobraz na płótnie

Któż nie marzył o tym, by móc powiesić na ścianie portret przodka lub swój własny namalowany na płótnie ręką mistrza? Kiedyś to malarze byli jedynymi, którzy utrwalali rzeczywistość na płótnie by nie tylko obecne im, ale i przyszłe pokolenia mogły cieszyć oczy. Potem stało się to możliwe także dzięki fotografii, która króluje do dziś. Robimy zdjęcia członkom rodziny od ich narodzin, uwieczniamy wszystkie ważne momenty w życiu, zamykamy w fotografii wspomnienia z wakacji. Obecna technologia pozwala już na to, by ze zdjęcia mógł powstać obraz na płótnie, który może ozdobić dom. Taki fotoobraz ze zdjęcia może być znakomitym pomysłem na prezent dla bliskiej sercu osoby.

Pomysł na prezent kwiaty

Obraz wydrukowany na płótnie jako świetny pomysł na prezent

Pierwszym etapem jest wybór właściwego zdjęcia. Najczęściej klient może wybrać z bazy zdjęć to, które mu się spodoba lub dostarczyć własne fotografie. Następnie na wodoodpornym płótnie wykonywany jest nadruk lateksowy, po czym płótno naciąga się na drewniane krosno i obraz jest praktycznie gotowy. Pozostaje tylko zadbanie, by łatwo można go było zamontować na ścianie. 

Fotoobraz wydrukowany ze zdjęcia - komu i jaki podarować?

Fotoobraz ze zdjęcia będzie znakomitym prezentem na każdą okazję. Może stanowić efektowny upominek dla rodziców na święta. Może być też doskonałym pomysłem na prezent ślubny lub z okazji rocznicy ślubu. Nie tylko zdjęcia portretowe są doskonałym materiałem do stworzenia drukowanego na płótnie obrazu. Mogą to być krajobrazy przywołujące wspomnienia z miejsc, w których się było lub uchwycone obiektywem inne ważne dla danej osoby chwile. Dobrym pomysłem będzie też podarowanie członkom rodziny obrazu przedstawiającego drzewo genealogiczne rodziny. Pomysłów na fotoobrazy ze zdjęcia może być tyle, ile ma ludzka wyobraźnia i ile materiałów, które będą się do tego nadawały, uda nam się zdobyć. 

Obrazy na płótnie - dlaczego warto kupić nie tylko na prezent?

Obraz wydrukowany na płótnie, oprócz wartości estetycznej i sentymentalnej ma również inne zalety. Po pierwsze jest o wiele tańszy niż namalowany przez malarza. Cechuje go doskonała jakość wykonania i trwałość. Płótno pokryte drukiem lateksowym, a nie farbą malarską jest odporniejsze na czynniki zewnętrzne, takie jak wahania temperatury czy wilgoć. Kolejną zaletą jest to, że fotoobrazy ze zdjęcia wykonane na płótnie nie potrzebują ram do oprawy. Można je drukować w różnych rozmiarach. Są odporne na zabrudzenia i działanie promieni słonecznych. Niewiele ważą i są łatwe w montażu. Ważną zaletą fotoobrazów pokrywanych drukiem lateksowym jest to, że są bezzapachowe, dzięki czemu od razu możemy wieszać je na scianie. Do tego stanowią doskonały element dekoracyjny, który można wpisać w aranżację każdego domu, biura czy miejsc użyteczności publicznej. 

Obraz wydrukowany na płótnie ze zdjęcia to połączenie fotograficznej dokładności z artystyczną bazą, jaką daje płótno. Może być doskonałym pomysłem na nieszablonowy prezent z różnych okazji dla ludzi w każdym wieku, którzy lubią otaczać się pięknem.