Fototapety na wymiar     Zdjęcia na płótnie     Nowoczesne obrazy na ścianę

Sunshine rising lotus flower in Thailand

  1. Strona główna
  2. Sunshine rising lotus flower in Thailand

Autor zdjęcia: ©subinpumsom Numer zdjęcia: #101400353

Obrazy na płótnie i fototapety na ścianę: Sunshine rising lotus flower in Thailand
Ustaw kadr (jaśniejszy jego obszar), przesuwając go myszką po obrazku!

Ustaw parametry produktu:

Rodzaj produktu:
Rodzaj materiału:
Efekt zdjęcia:
Szerokość [cm]:
Wysokość [cm]:

Koszt produktu:


Cena produktu brutto
Koszty dostawy:
Przesyłka kurierska standardowa - 19zł
Przesyłka kurierska pobraniowa - 29zł
W cenie obrazu zawarty jest koszt zakupu licencji na wydruk zdjęcia. W przypadku gdy obraz jest drukowany z własnego pliku, opłata taka nie jest doliczana.

Charakterystyka produktu

Nasze obrazy drukujemy w wysokiej rozdzielczości na najwyższej jakości płótnie bawełnianym CANVAS o gramaturze 300g/m2 i wykończeniu satynowym.

Płótno naciągamy na drewniane sosnowe ramy, a dodatkowo wbijamy osiem klinów dla lepszego naprężenia płótna. Duże rozmiarowo obrazy w środku mają wzmacniającą drewnianą poprzeczkę.

Krawędzie boczne obrazów są zadrukowane motywem zdjęcia, dzięki temu mamy możliwość wieszania ich bezpośrednio na ścianie bez konieczności oprawiania.

Widoczna gołym okiem, charakterystyczna struktura płótna nada wyjątkowy wygląd zdjęciom rodzinnym, pamiątkom, reprodukcjom i każdej innej fotografii.

Technologia druku

Gwarantujemy najwyższą jakość w zakresie bezzapachowych, ostrych i jaskrawych wydruków. Obrazy drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks.

Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne i bezpieczne dla zdrowia i środowiska.

Nasze obrazy na płótnie idealne nadają się do mieszkań, hoteli, restauracji, kawiarni, szpitali, przedszkoli, szkół oraz innych budynków użyteczności bublicznej.