Fototapety na wymiar     Zdjęcia na płótnie     Nowoczesne obrazy na ścianę

Fototapety

  1. Strona główna
  2. Fototapety

Niepowtarzalne wzory i zachwycające kolory to cechy naszych fototapet na wymiar. Fototapeta na ścianę o dowolnym motywie pozwala w oryginalny sposób urządzić każde wnętrze, zarówno te najbardziej nowoczesne, jak i te klasyczne. Fototapety 3D nadają niesamowity i wyjątkowy styl oraz powiększenie optyczne, można je aplikować we wszystkich pomieszczeniach, np: do sypialni, salonu, korytarza, łazienki czy kuchni. Fototapety o dużych rozmiarach sprawiają wrażenie powiększenia pomieszczenia jednocześnie nadając mu niebanalny i niepowtarzalny charakter. Fototapety na wymiar oferowane w naszym sklepie, to atrakcyjne cenowo dekoracje ścienne, które powstały w oparciu o najnowsze trendy. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą ekologicznych fototapet ściennych.

Przykładowa aranżacja kolorowej fototapety w salonie


Fototapety na wymiar - pejzaże, kwiaty, maki

 

Opis materiałów na których produkujemy nasze fototapety:


Fototapeta lateksowa - Ekonomiczny, ale bardzo wytrzymały materiał lateksowy o gramaturze 212g/m2 i gładkiej powierzchni. Fototapetę można delikatnie przecierać zwilżoną szmatką. Fototapeta drukowana na styk i docięta na wymiar.

Zastosowanie: dekoracje mieszkań, hoteli, restauracji, sal konferencyjnych, budynków użytku publicznego, szkół, przedszkoli, żłobków. Maksymalna szerokość jednego brytu (paska) to 135 cm.

Cena za 1m2: 65 PLN BRUTTO + klej do tapet GRATIS


Fototapeta na płótnie z laminatem (polecana) - tapeta o gramaturze 250g/m2. Materiał ten wspaniale odwzorowuje kolory, ma strukturę gładkiego płótna i jest bardzo łatwa w klejeniu na ścianę. Tapety tej nie można rozedrzeć nawet po namoczeniu klejem, a i rozciągnięcie - dochodzi maksymalnie do 1-2 mm. Dzięki odpowiedniej grubości niweluje wszelkie nierówności na powierzchni ścian. Bryty drukowane są na styk, tapeta jest docinana na wymiar. Tapeta jest całkowicie zmywalna.

Zastosowanie: dekoracje mieszkań, hoteli, restauracji, sal konferencyjnych, budynków użytku publicznego, szkołach, przedszkolach, żłobkach. Maksymalna szerokość jednego brytu (paska) to 105 cm.

Cena za 1m2: 99 PLN BRUTTO + klej do tapet GRATIS


Tkanina samoprzylepna z laminatem - matowa tapeta o gramaturze 135g/m2. Stabilna wymiarowo, repozycjonowana (można kilkukrotnie odklejać i ponownie przyklejać), możliwa do przyklejenia na każdej płaskiej powierzchni. Przy usuwaniu nie pozostawia jakichkolwiek zabrudzeń. Bardzo łatwa w aplikacji, w przciwieństwie do tradycyjnych naklejek nie tworzą się żadne pęcherze z powietrzem. Drukowana na styk, tapeta jest docinana na wymiar.

Zastosowanie: dekoracje wewnętrzne mieszkań i budynków użyteczności publicznej, naklejki na sprzęt AGD, fototapety, rolety, naklejki na meble, plakaty przyklejane bezpośrednio do ściany. Max szerokość jednego brytu (paska) to 135 cm.

Cena za 1m2: 139 PLN  BRUTTO


Gwarantujemy najwyższą jakość w zakresie bezzapachowych, ostrych i jaskrawych wydruków. Obrazy na płótnie i fototapety drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, w bezpiecznej dla zdrowia i środowiska technologii, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks.

 

Inspirujące aranżacje fototapet w różnych wnętrzach


Fototapety - lasy

Fototapety do salonu - pejzaż

Fototapety na wymiar - abstrakcje

Fototapety na ścianę - Nowy Jork

Dużo sklepów internetowych, sprzedawców na allegro oraz stacjonarnych drukarni oferuje swoje wydruki w technologii solwentowej. Dlaczego tak jest? Ponieważ takie wydruki są dużo tańsze w wytworzeniu, ale zawierają rakotwórczy związek Cykloheksanol, a tym samym wydruki takie są szkodliwe a nawet niebezpieczne dla zdrowia. Takich wydruków nie powinno umieszczać się wewnątrz pomieszczeń!

Należy pamiętać, że jakiekolwiek różnice w barwach i odcieniach obrazów bardzo często spowodowane są ustawieniami monitora lub matrycy laptopa. Należy liczyć się z tym, że praktycznie na każdym monitorze nasycenie barw oraz odcienie mogą się znacznie różnić.