Fototapety na wymiar     Zdjęcia na płótnie     Obrazy na ścianę     Plakaty

Kwitnące wiosną japońskie drzewo Sakura - obrazy, fototapety, plakaty

  1. Obrazy
  2. Fototapety
  3. Fototapety kwiaty
  4. Kwitnące wiosną japońskie drzewo Sakura

Ustaw kadr grafiki

Kwitnące wiosną japońskie drzewo Sakura - obrazy, fototapety, plakaty
Autor zdjęcia: © montypeter, Numer zdjęcia: #80382971,
Na wydrukowanym obrazie nie będzie znaku wodnego!
Chcesz wydrukować obraz z własnego zdjęcia - KLIKNIJ TUTAJ

Konfiguruj produkt

Szerokość cm
Wysokość cm
szt.
PLN
Czas realizacji zamówienia 2-5 dni.
Przesyłka kurierska standardowa - 19zł brutto
Przesyłka kurierska pobraniowa - 29zł brutto

Opis produktu Fototapety na wymiar

Fototapeta winylowa na flizelinie (polecana) - Trwały materiał winylowy na podkładzie flizelinowym o strukturze piasku lub płótna i gramaturze 300g/m2, nie odbija refleksów świetlnych! Materiał przepuszcza parę wodną przez co pozwala oddychać ścianom, a po zalaminowaniu można go również wykorzystać do takich pomieszczeń jak kuchnia czy łazienka. Fototapeta jest łatwa w montażu, gdyż klej nakładamy tylko na powierzchnię ściany co zmniejsza ryzyko zabrudzenia, estetyczne łączenie na styk (krawędź w krawędź). Fototapetę można przecierać wielokrotnie wilgotną szmatką w razie zabrudzenia. Ukrywa niedoskonałości ściany dzięki strukturze i swej grubości. Materiał jest klasyfikowany jako nieszkodliwy wg normy DIN 52900, posiada certyfikat PZH oraz atest odporności na ogień wg normy DIN 4102-01 B1. Świetny stosunek jakości do ceny.

Zastosowanie: dekoracje mieszkań, hoteli, restauracji, sal konferencyjnych, budynków użytku publicznego, szkół, przedszkoli, żłobków. Maksymalna szerokość jednego brytu (paska) to 105 cm. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy. Tapeta jest docięta na wymiar, wyklejamy na styk (bez zakładek).


Fototapeta samoprzylepna - Folia monomerowa z klejem punktowym do wielokrotnego przyklejania i odklejania, nie pozostawia kleju na podłożu. Bardzo łatwa w aplikacji, w przciwieństwie do tradycyjnych naklejek nie tworzą się żadne pęcherze z powietrzem. Tapeta przeszła pozytywnie badania w zakresie reakcji na ogień osiągając klasyfikację C S2 d0, co oznacza wg. terminologii nadzoru budowlanego, iż jest produktem trudnozapalnym. Fototapeta przeznaczona jest do gładkich powierzchni.

Zastosowanie: dekoracje wewnętrzne mieszkań i budynków użyteczności publicznej, żłobków, przedszkoli, naklejki na sprzęt AGD i meble, rolety, plakaty przyklejane bezpośrednio do ściany. Max szerokość jednego brytu (paska) to 105 cm. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy. Tapeta jest docięta na wymiar, kleimy na zakładkę 1cm.


Fototapeta samoprzylepna PREMIUM - Gruby winylowy materiał samoprzylepny do wielokrotnego przyklejania i odklejania, nie pozostawia kleju na podłożu. Przeznaczony do aplikacji na ściany, meble, drzwi, sprzęt AGD jako naklejka, która po zdjęciu nie niszczy powierzchni. Doskonała dekoracja w pokojach dziecięcych, przedszkolach, żłobkach ale również jako element dekoracji w salonach, sypialniach itp. Produkt pozwala na kolejną aplikację nawet po jego zgnieceniu. Rozprostowanie produktu nie zmniejsza jego adhezji oraz nie wpływa na destrukcję powierzchni naklejki. Podczas aplikacji, nie tworzą się pęchęrze z powietrzem. Max szerokość jednego brytu (paska) to 135cm. Wykończenie jest matowe o delikatnej strukturze płótna. Tapeta jest docięta na wymiar, kleimy na zakładkę 1cm.

 

Zobacz nasze Kategorie fototapet na wymiar

Fototapety 3D

Fototapety 3D

Fototapety do salonu

Fototapety do salonu

Fototapety Warszawa

Fototapety Warszawa

Fototapety mapa świata

Fototapety mapa świata

Fototapety do łazienki

Fototapety do łazienki

Fototapety do sypialni

Fototapety do sypialni

Fototapety polskie miasta

Fototapety polskie miasta

Fototapety miasta świata

Fototapety miasta świata

Fototapety Liście i Kwiaty

Fototapety Liście i Kwiaty

Fototapety Marmur/Beton

Fototapety Marmur/Beton

Fototapety dla dziecka

Fototapety dla dziecka

Fototapety Krajobrazy

Fototapety Krajobrazy

Zobacz co inni sądzą o sklepie BajeczneObrazy.pl Opinie Klientów

Zobacz więcej opinii