Fototapety na wymiar     Zdjęcia na płótnie     Nowoczesne obrazy na ścianę

Wydrukuj obraz ze swojego zdjęcia

  1. Strona główna
  2. Wydrukuj obraz ze swojego zdjęcia

Ładowanie zdjęcia w wyjątkowych sytuacjach może potrwać nawet kilka minut...


Jeżeli masz problem z załadowaniem zdjęcia, wyślij je na nasz adres e-mail z opisem w jaki sposób mamy je wydrukować.

Uwaga! Koniecznie należy pamiętać, że jakiekolwiek różnice w barwach i odcieniach obrazów bardzo często spowodowane są ustawieniami monitora lub matrycy laptopa. Należy liczyć się z tym, że praktycznie na każdym monitorze nasycenie barw oraz odcienie mogą być zupełnie inne.

Dużo sklepów internetowych, sprzedawców allegro oraz stacjonarnych drukarni oferuje swoje wydruki w technologii solwentowej. Dlaczego tak jest? Ponieważ takie wydruki są dużo tańsze w wytworzeniu, są także bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne, ale zawierają rakotwórczy związek Cykloheksanol, a tym samym wydruki takie są szkodliwe a nawet niebezpieczne dla zdrowia. Takich wydruków nie powinno umieszczać się wewnątrz pomieszczeń!

Kupując oferowane przez nas wydruki wielkoformatowe zyskujecie Państwo gwarancję bezpieczeństwa, ponieważ wykonywane są w bezpiecznej dla zdrowia i środowiska technologii pigmentowej oryginalnymi tuszami

Sprzedawane przez nas obrazy zawsze na czas transportu są odpowiednio zabezpieczane przy pomocy folii bąbelkowej oraz twardego tekturowego opakowania.