Fototapety na wymiar     Zdjęcia na płótnie     Obrazy na ścianę

Obrazy

  1. Strona główna
  2. Obrazy

Obrazy drukujemy w wysokiej rozdzielczości na najwyższej jakości płótnie bawełnianym CANVAS o gramaturze 300g/m2 i wykończeniu satynowym. Płótno naciągamy na drewniane sosnowe ramy, a dodatkowo wbijamy osiem klinów dla lepszego naprężenia płótna. Duże rozmiarowo obrazy  w środku  mają  wzmacniającą drewnianą poprzeczkę. Krawędzie boczne obrazów są zadrukowane motywem zdjęcia, dzięki temu mamy możliwość wieszania ich bezpośrednio na ścianie bez konieczności oprawiania. Widoczna gołym okiem, charakterystyczna struktura płótna nada wyjątkowy wygląd zdjęciom rodzinnym, pamiątkom, reprodukcjom i każdej innej fotografii.

Obrazy na płótnie Obrazy na płótnie

Gwarantujemy najwyższą jakość w zakresie bezzapachowych, ostrych i jaskrawych wydruków. Obrazy drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, w bezpiecznej dla zdrowia i środowiska technologii, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks.

Dużo sklepów internetowych, sprzedawców na allegro oraz stacjonarnych drukarni oferuje swoje wydruki w technologii solwentowej. Dlaczego tak jest? Ponieważ takie wydruki są dużo tańsze w wytworzeniu, ale zawierają rakotwórczy związek Cykloheksanol, a tym samym wydruki takie są szkodliwe a nawet niebezpieczne dla zdrowia. Takich wydruków nie powinno umieszczać się wewnątrz pomieszczeń!

Koniecznie należy pamiętać, że jakiekolwiek różnice w barwach i odcieniach obrazów bardzo często spowodowane są ustawieniami monitora lub matrycy laptopa. Należy liczyć się z tym, że praktycznie na każdym monitorze nasycenie barw oraz odcienie mogą się znacznie różnić.

 

PRZYKŁADOWE ARANŻACJE WNĘTRZ Z WYKORZYSTANIEM NASZYCH OBRAZÓW NA PŁÓTNIE

Abstrakcyjne obrazy na płótnie do salonu Obrazy na płótnie do sypialni z lawendą
Nowoczesne obrazy na płótnie Obrazy na płótnie Nowy Jork
Pejzaż obrazy na płótnie Tulipany obrazy na płótnie do salonu

Od momentu złożenia zamówienia, czas nadania przesyłki to 2 do 5 dni roboczych. Obrazy na płótnie, zabezpieczone w gruby karton i folię bąbelkową wysyłamy kurierem DPD z dostawą na następny dzień. Jeżeli mają Państwo pytania, uwagi lub wątpliwości prosimy o kontakt. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem tel. (85) 733 34 62